Hakkımızda

1997 yılında, 85m² lik bir atelyede, sadece serigrafi baskı işlemi ile sektöre adım atan TEMİZ SERİGRAFİ , bugün 10.000 m²  fabrika alanında her tür baskı, kesim, boya, markalama ve montaj hizmetlerini, uzman kadrosunun denetiminde ve nitelikli personelinin deneyimiyle, kaliteden taviz vermeden sürdürmektedir.

Üretim hattımızda, sektörel anlamda en son teknolojiyi kullanarak sunduğumuz hizmetlerimizle, dayanıklı tüketim, kozmetik, armatür, metal sanayii, elektrik, elektronik , reklamcılık ve iklimlendirme gibi birçok sektöre çözüm üretmekteyiz. Sektöre yenilikçi yaklaşımımız ve kaliteli üretim anlayışımız sayesinde, teknolojideki gelişmelere paralel biçimde genişleyen makine parkurumuzda, geniş müşteri portföyümüzün ihtiyaçlarını, hızlı bir biçimde karşılamaktayız.

TEMİZ SERİGRAFİ olarak vizyonumuz, kuruluşumuzdan bu yana gösterdiğimiz istikrarlı gelişimi hızlandırmak ve kendi geliştirdiğimiz standartlarımızı aşarak, sektördeki yerimizi her geçen gün daha ileri taşımaktır. Vizyonumuz gereği, gelişen teknolojiye paralel biçimde fikir üreterek, müşterilerimizin gelecekteki ihtiyaçlarını bugünden görmekte ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda yeni çözümler geliştirmekteyiz. Uluslararası standartlarda ve ileri teknoloji makineler kullanılarak gerçekleştirmekte olduğumuz üretim sürecimizi, geniş kapsamlı ve profesyonel anlamda yürütülen danışmanlık hizmetlerimizle destekliyoruz. Yeni teknolojilere her zaman büyük yatırımlar yaptığımız ve hata payının her zaman minimum düzeyde tutulduğu üretim hattımızda, deneyim ve bilgi birikimimiz ile adeta müşterilerimizin AR-GE departmanı gibi hizmet vermekteyiz. Üretim sürecimizi, müşterilerimizin beklentilerini aşmak adına, yüksek standartlarda güvenlik, verimlilik, kalite ve maliyet kontrolü gözeterek gerçekleştiriyoruz.

Üstün kalite ve profesyonel hizmet anlayışıyla, sektörünün en güçlü tedarikçilerinden biri olarak sürekli iyileştirme çalışmaları için yatırım yaparak büyüyen TEMİZ SERİGRAFİ, müşterilerinin de en güvenilir ilk çözüm ortağı olma amacıyla yoluna devam etmektedir.

 

Hakkımızda
Katalog İncele

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN E-KATALOĞUMUZU İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Üretimde Son Teknoloji

Üretimde Son Teknoloji

Yurtdışındaki tüm fuarlara katılıyor, tüm sektörel gelişmeleri yakından takip ediyor, en son teknolojileri ithal ediyoruz.

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Üretim aşamasında ve sonrasında, tüm ürünler kapsamlı bir inceleme ve kalite kontrol testlerinden geçirilmektedir.

Montaj ve Paketleme

Montaj ve Paketleme

Montaj hattında tamamlanan ürünler, nakliyede oluşabilecek tüm dış etkenlere karşı özel olarak paketlenmektedir.

Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat

Üretim kapasitesi ve makine hattımızın sağladığı avantajlarla, tüm siparişler planlanan zamanda teslim edilmektedir.